Hallituksen yhteystiedot

Yhdistyksen toimintaa suunnittelee ja johtaa vuosikokouksen valitsema hallitus, johon kuuluu  puheenjohtaja ja kahdeksan kahdeksi vuodeksi kerrallaan valittua jäsentä.

Espoon Omakotiyhdistysten Keskusjärjestö ry

HALLITUKSEN JÄSENET 2016

Simo J. Laakso, puheenjohtaja
Ruukinrannantie 19
02600 ESPOO
puh. 0500 709 262
simo.laakso@sci.fi

Esko Meuronen
Herraskuja 4
02620 ESPOO
puh. 040 501 5023
esko_meurone@hotmail.com

Raimo Kukko
Lekkerikuja 1 B 21
02230 ESPOO
puh. (09) 8881 775
raimo.kukko@nic.fi

Kirsti Kettunen
Joupinmäenrinne 4 b 38
02760 ESPOO
puh. 040 708 4587
kirsti.Kettunen@pp.inet.fi

Sten Lindgren
Joel Rundtintie 3 A
02600 ESPOO
puh. 050 552 1061
trolle@suomi24.fi

Seija Lohikoski
Nupurinrinne 11
02820 ESPOO
puh. 040 560 5269
seija.lohikoski@kolumbus.fi

Kari Simonen
Tervarinne 2
02810 ESPOO
041 529 7152
simonen.kari@pp.inet.fi

Eila Ruuth-Idman
Seilikaari 5-7 D 11
02180 ESPOO
Puh. 050 412 0917
eila.ruuth-idman@luukku.com

Raimo Tiilikainen
Anfallintie 18 C
02920 ESPOO
puh. 050 366 7766
raimo.tiilikainen@kolumbus.fi