Asukasfoorumien valmisteluryhmät 2013

ESPOON ASUKASFOORUMIT                    31.5.2013/Raimo Kukko

Valmisteluryhmien yhteystiedot v. 2013

Espoonlahti
Antti Järvinen, puheenjohtaja
Paimenportti 1 A
02330 ESPOO
antti.jarvinen@nsn.com
040~501 1450

Matti Viikari, varapuheenjohtaja
Soukanniitty 15 B
02360 ESPOO
matti.viikari@gmail.com
040~776 9613

Eeva-Liisa Laakso, sihteeri
Huhtakoukku 2 B 10
02340 ESPOO
eeva.laakso@pp.inet.fi
0400 313~135

Kauklahti
Martti Tieaho, puheenjohtaja
Pellavakuja 3 A 3
02780 ESPOO
martti.tieaho@gmail.com
050~044 66111

Ari Rehnfors, varapuheenjohtaja
Hansatie 48
02780 ESPOO
ari.rehnfors@kolumbus.fi
050~553 5010

Miia Loisa-Turunen, sihteeri
miia.loisa-turunen@espoo.fi

Leppävaara
Leila Koponen, puheenjohtaja
Nihtisalontie 13 a
02630 ESPOO
leila.koponen@gmail.com
050~541 6704

Juha Sarvaranta, varapuheenjohtaja
Kirkkalantie 18
02660 ESPOO
juha.sarvaranta@saunalahti.fi
050~517 0137

Leena Kalliojärvi, sihteeri
Keltarousku 7
02730 ESPOO
leena.kalliojarvi@edu.hel.fi

Matinkylä
Simo Repo, puheenjohtaja
Kuitinmäenkaari 14 B
02210 ESPOO
simo.repo@saunalahti.fi
045~310 0152

Jukka Kivimäki, varapuheenjohtaja
Matinraitti 14 A 9
02230 ESPOO
jukka.kivimaki@omnia.fi
050~303 3624

Mikael Sonninen, sihteeri
Maakirjantie 2 S 93
02200 ESPOO
mikael.sonninen@gmail.com
045~328 1151

Pohjois-Espoo
Raimo Tiilikainen, puheenjohtaja
Anfallintie 18 c
02920 ESPOO
raimo.tiilikainen@kolumbus.fi
050~366 7766

Kari Hein, varapuheenjohtaja
Pikkunevantie 7 A
02920 ESDPOO
kari.hein@es.inet.fi
040~087 3212

Jani Helenius, sihteeri
Raivaajantie 8
02920 ESPOO
helenja1@suomi24.fi
040~839 1720

Tapiola
Juha Alanen, puheenjohtaja
Otsolahdentie 7 D 39
02110 ESPOO
juha.a.alanen@gmail.com
040~146 2422

Johanna Takala, varapuheenjohtaja
Ruukinrannantie 13
02600 ESPOO
040 762 3592

Vanha-Espoo
Kari Sipilä, puheenjohtaja
Tahkokuja 10
02760 ESPOO
kari.sipila@futureinnovations.fi
0400 701~007

Pauno Hellsten, varapuheenjohtaja
Hirvikuja 4 B
02810 ESPOO
pauno.hellsten@gmail.com
050 64999

Peter Norra, sihteeri
pn@saunalahti.fi 050~301 0626